09.10.2020 kl 10:00-16:00 Tartus, Tartu Teaduspark Riia mnt 181A

Korraldaja: BioCC OÜ        Läbiviijad: vanemteadur Epp Songisepp ja teadur Liina Kuus.

Infopäev hõlmas loengut ja praktilist osa laboris. Osavõtjad jaotatakse kahte rühma, mõlemad läbivad loengu ja laboripraktikumi, kuid erinevas järjestuses (üks rühm alustab loengu ja teine laboriga)

Jaotusmaterjal

Mikrobioloogilised ohud väikekäitlejate tootmisprotsessis | vanemteadur Epp Songisepp    Lae alla

Päevakava

9:30-10:00 Registreerimine ja hommikukohv

10:00-12:15

I rühm: Mikrobioloogilised ohud tootmisprotsessis: hügieen, biokile, toore, töötaja. Toidukäitlemisettevõttes levivad patogeenid.

Paralleelselt toimub II rühmaga praktiline osa laboris:

Toidukäitlemisettevõttes levivad patogeenid. Juuretised ja juuretiste käsitlemine. Toidu ja hügieeniproovide võtmine ja saatmine analüüsimiseks.

12:15-13:00    Lõuna

13:0015:15

II rühm: Mikrobioloogilised ohud tootmisprotsessis: hügieen, biokile, toore, töötaja. Toidukäitlemisettevõttes levivad patogeenid.

Paralleelselt toimub I rühmaga praktiline osa laboris:

Toidukäitlemisettevõttes levivad patogeenid. Juuretised ja juuretiste käsitlemine. Toidu ja hügieeniproovide võtmine ja saatmine analüüsimiseks.

15:1516:00   I+II rühm: Arutelu, küsimustele vastamine

 Läbiviijad: vanemteadur Epp Songisepp ja teadur Liina Kuus.

Lae alla päevakava

Infopäev toimus MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm toiduohutuse valdkonnas“ raames, läbiviimist toetab Euroopa Liit.

Infopäevast võivad osa võtta kõik valdkonnas tegutsevad või sellest huvitatud isikud. Tegemist on vähese tähtsusega abiga, abisumma on 72 eurot ühe osaleva inimese kohta. Osalemine on tasuta, kui ettevõtte vähese tähtsusega abi määr ei ole ületatud. Ettevõtte vähese tähtsusega abi (VTA) vaba jääki saab kontrollida veebilehelt https://www.rahandusministeerium.ee/et/riigiabi

Info: info@toiduteave.ee  või Liina Kuus, BioCC OÜ tootmis-ja arendusjuht,

tel 53 097 945, liina.kuus@biocc.eu