09.10.2020 kl 10:00-16:00 Tartus, Tartu Teaduspark Riia mnt 181A

Korraldaja: BioCC OÜ        Läbiviijad: vanemteadur Epp Songisepp ja teadur Liina Kuus.

Käsitletakse teemasid:

Mikrobioloogilised ohud tootmisprotsessis – hügieen, biokile, toore, töötaja;
Toidukäitemisettevõttes levivad patogeenid;
Juuretised ja juuretiste käsitlemine;
Proovide võtmine ja saatmine analüüsimiseks.
 

Infopäev hõlmab loengut ja praktilist osa laboris. Osavõtjad jaotatakse kahte rühma, mõlemad läbivad loengu ja laboripraktikumi, kuid erinevas järjestuses (üks rühm alustab loengu ja teine laboriga). Täpse ajakava avaldame peagi. 

Koroonaviiruse Covid-19 leviku tõttu riigis tuleb arvestada järgmisega.

  • Covid-19ga seotud olukorra muutumisel võib juhtuda, et peame infopäeva ära jätma. Sellisel juhul teavitame registreerunuid sellest meilitsi või telefonitsi.
  • Tagame loenguruumis ja laboris inimeste hajutatuse.  Pakume käte desinfitseerimise võimalust ja kaitsemaske, mida palume kõigil osalejatel siseruumides kanda. 
  • Infopäeval saab osaleda kuni 30 inimest. Kohad täituvad registreerimise järjekorra alusel. Loenguruumis on korraga kuni 15 ning laboris kuni 8 inimest. 

Piirarv on täis. Registreerimine on lõppenud. Osalemise soovist kirjutage info@toiduteave.ee  

Infopäev toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm toiduohutuse valdkonnas“ raames, läbiviimist toetab Euroopa Liit.

Infopäevast võivad osa võtta kõik valdkonnas tegutsevad või sellest huvitatud isikud. Tegemist on vähese tähtsusega abiga, abisumma on 72 eurot ühe osaleva inimese kohta. Osalemine on tasuta, kui ettevõtte vähese tähtsusega abi määr ei ole ületatud. Ettevõtte vähese tähtsusega abi (VTA) vaba jääki saab kontrollida veebilehelt https://www.rahandusministeerium.ee/et/riigiabi

Info: info@toiduteave.ee  või Liina Kuus, BioCC OÜ tootmis-ja arendusjuht,

tel 53 097 945, liina.kuus@biocc.eu