Ole kursis! Telli teavitus toiduteave.ee värskete postituste kohta!

Esita küsimus lehel avaldatud teabe kohta!

Osalejad

Perioodil 2017-2020 viivad toiduohutuse pikajalist programmi ellu:

Selleks on sõlmitud raamleping Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametiga (PRIA). Lepingu kontaktisik on EPKK juhatuse esimees Roomet Sõrmus, info@epkk.ee. Projektijuht on EPKK juhatuse liige Tiina Saron, tiina.saron@epkk.ee

Programmi elluviimist kontrollib Nõukogu, mille põhiülesandeks on anda hinnang programmi tegevuste tulemuste kohta ning kiita heaks kahe järgmise kalendriaasta tööplaan (tegevuskava) ning tegevustest tulenev eelarve.

Nõukogu koosseisu kuuluvad:

Martin Minjajev, Maaeluministeeriumi toiduohutuse osakonna juhataja (martin.minjajev@agri.ee)

Heneli Lamp, Veterinaar- ja Toiduameti toiduosakonna juhataja (heneli.lamp@vet.agri.ee)

Kalle Liebert, Eestimaa Talupidajate Keskliidu juhataja (liebert@taluliit.ee)

Uno Kaldmäe, Eesti Leivaliidu juhatuse esimees (uno@lounapagarid.ee)

Eha Nurk, Tervise Arengu Instituut, seire ja hindamise osakonna juhataja (eha.nurk@tai.ee)

Roomet Sõrmus, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda, juhatuse esimees (roomet.sormus@epkk.ee)

Ole kursis! Telli teavitus toiduteave.ee värskete postituste kohta!

Esita küsimus lehel avaldatud teabe kohta!