Ole kursis! Telli teavitus toiduteave.ee värskete postituste kohta!

Esita küsimus lehel avaldatud teabe kohta!

Konverents 2021

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda korraldas 14. jaanuaril 2021. a veebikonverentsi, millel otsiti vastuseid küsimustele: 

Kuidas teha õigete sõnumitega kommunikatsiooni, suhelda riigiasutuste ja ka meediaga nii, et mõlemad oleksid võitjad. Kuidas toiduettevõtjad peaksid rääkima oma tegevustest nt loomsete toodete töötlemisest, loomakasvatusest, puurikanade pidamisest, taimekaitsevahendite kasutamisest või toiduohutuse riskidest selliselt, et nad ei satuks ühiskonna hukkamõistu osaliseks. Kuidas ja miks peaks ettevõtja selgitama kommunikatsiooniahela põhimõtet oma ettevõttes? Milline on igapäevane suhtlus riigiasutuste, tarnijate ja tarbijatega? Kas ettevõttel on olemas vaidluste lahendamise süsteem ja  kuidas see töötab?

Konverents 2019

26. septembril 2019 toimus Tallinnas Hestia hotell Euroopas (Paadi 5)  kolmas toiduohutuse konverents “Petuskeemid toidulaual – kuidas tagada toidu autentsus?”

Konverentsi eesmärgiks oli anda toidukäitlejatele ja toiduga seotud erinevatele huvipooltele ülevaade toidu pettuse ja võltsimise olemusest ja hetkeolukorrast, teadvustada tänaseks päevaks aktuaalseks arenenud probleemi esinemist ning arutleda sellega seotud teemadel.

Konverentsi korraldas Eesti Toiduainetööstuse Liit. 

Täpsem info konverentsi programmi ja esinejate kohta sh ettekanded on leitavad konverentsi veebilehel.

Konverents 2018

8. juunil 2018 toimus Tallinnas Riigikogu konverentsisaalis (Lossi plats 1 a) toiduohutuse konverents “TOIDUOHUTUS JA TOITUMINE – TULEVIKU VÄLJAKUTSED NING VÕIMALUSED”. 

Konverentsi korraldas Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda. Konverentsil käsitleti toiduohutuse erinevaid aspekte kolmes sessioonis.

Esimene sessioon: Toiduohutuse tulevik – väljakutsed ja poliitikakujundus

Teine sessioon: Mikroobide antibiootikumiresistentsus –ohud ja võimalused

Kolmas sessioon: Reformuleerimine ja toitumine

Konverents 2017

Ligi 150 osalejaga konverents „Toiduohutus täna ja homme“, mis oli ühtlasi ka 2017. aasta suurim sündmus, toimus 30.11.17 hotellis Euroopa. Ettekanded saate alla laadida SIIT.

Ole kursis! Telli teavitus toiduteave.ee värskete postituste kohta!

Esita küsimus lehel avaldatud teabe kohta!