06.10.2023 veebis, zoom-keskkonnas

Korraldaja: Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda

Infopäeval keskendume olulistele teemadele, mis puudutavad ettevõtete ja teadusasutuste vahelist koostööd ning selle kasulikkust. Räägime koostöövõimalustest teadusasutustega ning kuidas see võib kaasa tuua uuenduslikke lahendusi ja edukaid projekte. Lisaks kuuleme ettevõtja kogemuslugu, mis annab praktilise ülevaate koostööst teadusasutustega ning sellest tulenevatest eelistest. Tutvume ka riiklike toetusvõimalustega, mis soodustavad ettevõtete ja teadusasutuste koostööd ning aitavad kaasa uuenduslike ideede ja projektide teostamisele.

Jaotusmaterjalid

Koostöövõimalused teadusasutustega | Rain Kuldjärv, TFTAK

Kogemuslugu ettevõtjalt |  Margus Leek, Epiim

Toetusvõimalused koostööks teadusasutustega | Gret-Kristel Mällo, Regionaal- ja Põllumajandusministeerium

Päevakava

Infopäev toimub kell 10.00 – 12.30

PÄEVAKAVAS*

  • Koostöövõimalused teadusasutustega:

Karl Viks, BioCC müügiesindaja

Rain Kuldjärv, Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuse (TFTAK) funktsionaalsete toitude ja jookide arenduse suunajuht

  • Kogemuslugu ettevõtjalt. Margus Leek, Epiim tegevjuht
  • Toetusvõimalused koostööks teadusasutustega. Gret-Kristel Mällo, Regionaal-ja põllumajandusministeeriumi teadus- ja arendusosakonna peaspetsialist.

 

*Korraldajal on õigus teha päevakavas muudatusi.

Infopäev toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ toidu ja toiduohutuse valdkonna raames, toetab Euroopa Liit.

Infopäev on tasuta ja sellest võivad osa võtta kõik huvitatud isikud. Osalemine on vähese tähtsusega abi (VTA), abisumma ühe osavõtja kohta arvutatakse osavõtjate lõpliku arvu järgi, kuid see ei ületa 200 eurot.

Ettevõtte esindajana osalejale on infopäev tasuta, kui ettevõttel on piisavalt vähese tähtsusega abi (VTA) jääki. Ettevõtja peab pidama tekkepõhist arvestust VTA kasutamise üle. VTA vaba jääki saab kontrollida ka veebilehelt https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused-kinnisvara/riigiabi

 

Lisainfo: Helen Orutar, EPKK projektijuht, e-post: helen@epkk.ee, tel: 5353 4329